• 2 grudnia 2020

Wybierając materiały wykończeniowe do naszego wymarzonego domu lub mieszkania warto zaufać najbardziej doświadczonym producentom i dostawcom. Ich doświadczenie i wysoka jakość produktów są gwarantem, że wybrane przez nas produkty będą dokładnie odpowiadały naszym potrzebom. Szczególnie dużo uwagi poświęcamy wyborowi materiałów do dekoracji wnętrz w naszych domach. I trudno się temu dziwić. W kuchni, pokoju dziennym czy łazience spędzamy codziennie bardzo dużo czasu. Dlatego warto w tych miejscach postawić na produkty najwyższej jakości, aby przez lata cieszyły nas swoim pięknem.

Na rynku jest wielu producentów specjalizujących się w produkcji płytek do dekoracji ścian i podłóg. Dzisiaj chcielibyśmy się przyjrzeć jednemu z największych i najbardziej znanych producentów w przemyśle ceramicznym. Equipe Cerámicas SL – bo o nich mowa, to hiszpańska firma, która od wielu lat dostarcza najwyższej jakości produkty ceramiczne do dekoracji domów i mieszkań. Została założona w 1999 roku i od tego czasu nie ustaje w wysiłkach na rzecz ciągłego rozwoju, aby zapewnić swoim klientom produkty najwyższej klasy. Dzięki temu stała się wiodącą firmą w sektorze produkcji małoformatowych płytek do wykładania ścian i podłóg.

Wzrost i intensywny rozwój firma Equipe Cerámicas SL zawdzięcza głównie wyjątkowemu wzornictwie i ponadprzeciętnej jakości swoich produktów. Bliska współpraca z klientami, wsłuchiwanie się w ich potrzeby oraz elastyczne reagowanie na sygnały płynące z rynku, skutkuje rosnąca z roku na rok sprzedażą. W chwili obecnej głównymi odbiorcami firmy są klienci w całej Europie i Ameryce.

Firma Equipe to jedna z najbardziej innowacyjnych firm w Hiszpanii. Dzięki temu w roku 2017 została włączona do elitarnego programu Cepyme500. Jego główne zadanie polega na wyłonieniu i promowaniu najlepszych hiszpańskich firm. Uczestnictwo w programie firma Equipe zawdzięcza swojemu wyjątkowemu modelowi rozwoju biznesu. Doceniona została głównie za elastyczność, szybkie dostosowywanie się do zmian, intensywne poszukiwanie ulepszeń i rozwiązań.

Hiszpańskie płytki Equipe osiągają najwyższe noty w rankingach na najlepsze materiały wykończeniowe. Hitem sprzedaży są szczególnie płytki z kolekcji Evolution Inmetro, Hexatile, Rhombus. Dostępne są one w kilku kolorach i wzorach dzięki czemu można je dostosowywać do dowolnych aranżacji. Świetnie sprawdzą się w kuchni, gdzie można udekorować nimi ściany między szafkami kuchennymi czy wyłożyć podłogę. Innym pomieszczeniem gdzie można wykorzystać walory hiszpańskich płytek to salon czy sypialnie. Są to miejsca narażone na szczególnie duży ruch i codzienne obciążenia. Płytki Equipe charakteryzują się bardzo wysoką trwałością i wytrzymałością i z pewnością sprawdzą się w tych newralgicznych miejscach. Dodatkowo wszystkie płytki są oferowane w wersjach matowych lub polerowanych dzięki czemu każdy może dopasować je do swoich osobistych gustów.

Zapraszamy do naszego sklepu gdzie można zapoznać się z pełną ofertą hiszpańskich płytek firmy Equipe. Pomożemy w aranżacji każdego pomieszczenia i odpowiemy na wszystkie pytania.

Top