• 15 lipca 2024

Co to jest prysznic z podwójnym wyjściem i dlaczego możesz go potrzebować? Poprosiliśmy producenta kabin prysznicowych numer 1 w Wielkiej Brytanii, firmę Mira Showers, o przedstawienie nam 5 najważniejszych korzyści, jakie może przynieść prysznic z dwoma wyjściami.

Nie trzeba dodawać, że po wizycie w luksusowym hotelu lub w spa, powrót do domu, do własnej łazienki, może wydawać się nieco rozczarowujący. Coraz więcej z nas decyduje się na zakup prysznica z podwójnym wylotem lub, mówiąc prościej, prysznica z dwiema głowicami zamiast jednej. Niewątpliwie prysznic z podwójnym wylotem daje większe doznania pod prysznicem w porównaniu z prysznicem z pojedynczym wylotem, jednak istnieje więcej powodów, dla których warto dokonać takiego wyboru, niż mogłoby się wydawać na początku.


1. Eleganckie opcje stylistyczne

Wybierając baterię prysznicową z dwoma wyjściami, będziesz miał do wyboru wiele stylowych rozwiązań. Jeśli projektujesz klasyczną, tradycyjną łazienkę, nie szukaj dalej niż bateria prysznicowa Mira Realm ERD (na zdjęciu poniżej). Ta stylowa bateria została zaprojektowana w najdrobniejszych szczegółach, czerpiąc inspirację z wiktoriańskiego wzornictwa. Proste sterowanie przepływem i temperaturą sprawia, że kąpiel pod prysznicem jest łatwa dla całej rodziny, a dodatkowo bateria działa we wszystkich systemach i pod każdym ciśnieniem.

Jeśli chcesz nadać swojej nowej łazience bardziej współczesny wygląd, doskonałym wyborem będzie bateria prysznicowa Mira Agile ERD. Ten schludny, minimalistyczny prysznic jest popularnym wyborem i, podobnie jak wszystkie baterie prysznicowe Mira, zapewnia do 3 razy większy przepływ niż podobne produkty, dzięki wydajnej technologii Mira Magni-flo™.

Termostatyczna bateria prysznicowa Mira Realm ERD doskonale nadaje się do łazienek w stylu tradycyjnym lub apartamentów.


2. Dwa wyjścia na miarę Twojego budżetu

Znalezienie prysznica z podwójnym wyjściem, który odpowiada twojemu budżetowi, jest tak samo łatwe, jak znalezienie prysznica, który pasuje do twojego stylu. Aby uzyskać bardziej przystępne cenowo podwójne wyjście, wybierz podwójną baterię prysznicową, taką jak Mira Coda Pro ERD. Jej wysokiej jakości chromowane wykończenie będzie stylowym akcentem w Twojej łazience, a termostatyczna regulacja temperatury sprawi, że kąpiel pod prysznicem będzie bezpieczna dla całej rodziny. Łatwe w użyciu elementy sterujące ułatwiają przełączanie między główką prysznicową a głowicą prysznicową.

Cyfrowe prysznice to doskonałe połączenie bezpieczeństwa, stylu i inteligentnej technologii, zapewniające najwyższy poziom luksusu. Wielokrotnie nagradzany podwójny prysznic cyfrowy Mira Mode posiada innowacyjne funkcje, w tym możliwość sterowania prysznicem, jego temperaturą i czasem trwania za pomocą aplikacji na smartfonie. Ponadto cyfrowa regulacja temperatury oznacza, że możesz mieć pewność, że temperatura pod prysznicem pozostanie na stałym poziomie. Tryb Mira został wyróżniony nagrodą Red Dot za elegancki i minimalistyczny wygląd, dzięki czemu natychmiast doda klasy Twojej nowej łazience.

Łącząc bezpieczeństwo ze stylem i inteligentną technologią, podwójny cyfrowy prysznic Mira Mode jest laureatem nagrody Red Dot Design Award.


3. Stwórz w swoim domu spa

Bez wątpienia jedną z kluczowych korzyści płynących z zastosowania podwójnego prysznica jest możliwość zafundowania sobie kąpieli niczym w spa bez konieczności wychodzenia z domu. Doświadczenie nasycającego zanurzenia w 250-milimetrowym strumieniu podwójnego cyfrowego prysznica Mira Platinum nie da się porównać z niczym innym. Aby jednak zapewnić sobie najwyższy poziom rozkoszy pod prysznicem, dzięki podwójnemu asortymentowi Mira Platinum możesz korzystać jednocześnie z deszczownicy i głowicy prysznicowej. Jeśli wolisz korzystać tylko z oddzielnej główki prysznicowej, głowica Mira 360 (dostarczana z gamą Mira Platinum) ma 4 unikalne rodzaje strumienia, więc możesz znaleźć taki, który będzie pasował do Twojego nastroju.

Dzięki cyfrowej głowicy prysznicowej Mira Platinum możesz korzystać z obu gniazd jednocześnie, co zapewnia wrażenia jak żadne inne.


4. Dodatkowa elastyczność

Luksusowa kąpiel pod prysznicem jest kluczową korzyścią, ale dodatkowa elastyczność, jaką daje podwójny prysznic, jest kluczowym czynnikiem branym pod uwagę. Dodatkowa praktyczność oddzielnej główki prysznicowej jest naprawdę przydatna, gdy bierzesz prysznic i nie chcesz zamoczyć włosów. To proste rozwiązanie, które może mieć ogromne znaczenie w zależności od Twoich potrzeb.

Prysznice z dwoma wyjściami zapewniają dodatkową elastyczność kąpieli.


5. Dodatkowa praktyczność

Kluczową korzyścią - choć nieco nieelegancką - jest dodatkowa praktyczność podczas czyszczenia prysznica. Dzięki oddzielnej główce prysznicowej czyszczenie wanny lub kabiny prysznicowej staje się o wiele szybsze i łatwiejsze. Ponadto, posiadanie dwóch wylotów oznacza, że można użyć jednego z nich do umycia drugiego. Prosta koncepcja, która znacznie ułatwia życie! Co więcej, wybierając cyfrowy prysznic Mira, możesz wybierać spośród pryszniców z zasilaniem sufitowym lub tylnym, w zależności od instalacji w łazience, a także opcji wysokociśnieniowych lub pompowanych, w zależności od systemu wodnego.

Podwójne prysznice cyfrowe Mira Platinum są dostępne w wersjach z zasilaniem sufitowym lub tylnym, z opcjami dla różnych typów instalacji wodnej.


Kup podwójne prysznice Mira z podwójnym wyjściem

Aby uzyskać pełną ofertę podwójnych natrysków Mira, odwiedź nasz sklep internetowy Mira Showers.

Top