• 23 czerwca 2024

Aby ułatwić zakup nowego prysznica i kabiny, przygotowaliśmy 6 najpopularniejszych kombinacji, które pasują do przeciętnej brytyjskiej łazienki lub łazienki typu "ensuite".

Poniżej znajdziesz kombinację idealną dla Twojej łazienki.


1. Do narożnika głównej łazienki, styl designerski

Polecane produkty: Mode Ellis 8 mm easy clean, prostokątna, przesuwna kabina prysznicowa z uchwytem prawym & system prysznicowy z termostatycznym zaworem drążkowym Tetra.

Kabina Mode Ellis, dzięki swojej bezramowej konstrukcji i wysokiej jakości bezpiecznemu szkłu o grubości 8 mm, zapewni Ci wspaniały, designerski styl. Obszerne regulacje ułatwiają montaż, wysokiej jakości listwy uszczelniające drzwi prysznicowe zapewniają doskonałą ochronę, a solidny wspornik ścienny oznacza solidną konstrukcję.

Kompaktowy, ale stylowy system pionów prysznicowych z kwadratową głowicą Orchard Wye jest wyposażony w elegancki reling, głowicę prysznicową i termostat natynkowy. Kwadratowy kształt doskonale komponuje się z prostokątną obudową.


2. Do wnęki w sypialni lub małej łazience, styl współczesny.

Polecane produkty: Mode Ellis termostatyczny potrójny zawór prysznicowy kompletny zestaw prysznicowy & Mode Ellis premium 8 mm przesuwne drzwi prysznicowe easy clean

Do tego układu polecamy przesuwne drzwi prysznicowe Mode Ellis premium 8 mm easy clean. Dzięki temu, że są to drzwi przesuwne, a nie otwierane na zewnątrz, idealnie nadają się do małych przestrzeni. Bezpieczne szkło o grubości 8 mm pokryte jest powłoką easy clean, która zapobiega osadzaniu się brudu i mydła, a szerokie możliwości regulacji ułatwiają montaż.

Zachowaj nowoczesność dzięki kompletnemu zestawowi prysznicowemu z potrójnym termostatycznym zaworem prysznicowym Mode Ellis, który zawiera regulowany zestaw szyn ślizgowych i głowicę prysznicową z silikonowymi dyszami ułatwiającymi czyszczenie. Podtynkowy potrójny termostatyczny zawór prysznicowy pozwala na jednoczesne korzystanie z obu wyjść i jest wyposażony w zabezpieczenie przed oparzeniem. Ponadto, ponieważ zawór znajduje się we wnęce ściennej, jest schludny i nie rzuca się w oczy.


3. Do narożnika głównej łazienki, gdzie łatwy dostęp ma kluczowe znaczenie.

Polecane produkty: Zakrzywiona kabina prysznicowa z brodzikiem w zestawie z okrągłym zestawem prysznicowym Mode Harrison

W dzisiejszych czasach wielu z nas korzysta z prysznica, który zastępuje wannę. W takim przypadku wszystkie instalacje są zazwyczaj schowane w jednym końcu pomieszczenia, w rogu. Z wiekiem nie chcemy już wchodzić i wychodzić z kabiny, dlatego łatwy dostęp do niej jest niezbędny, dlatego polecamy kabinę prysznicową walk in. Jest ona wyposażona w niskopoziomowy brodzik, a dzięki bezdrzwiowej konstrukcji można do niej wejść bezpośrednio. Zaokrąglony parawan daje dużo miejsca do manewrowania, a bezramowa konstrukcja pozwala na przenikanie światła.

Uzupełnieniem zakrzywionego ekranu jest zestaw prysznicowy Mode Harrison z prostą głowicą prysznicową i zakrzywionym ramieniem ściennym. Jest ładny i schludny, z łatwymi w użyciu regulatorami temperatury i przepływu.


4. Na tle płaskiej ściany, w designerskim stylu, z luksusowymi funkcjami i łatwym dostępem.

Polecane produkty: Mode Spa kompletny kwadratowy termostatyczny potrójny zawór prysznicowy z przełącznikiem i zestawem ściennym & Mode Luxury 8mm pakiet 3-stronnych paneli szklanych do pomieszczeń mokrych

Jeśli chcesz umieścić prysznic przy płaskiej ścianie, możesz użyć kabiny w kształcie litery D lub, aby nadać łazience bardziej spa, stworzyć pomieszczenie mokre.

Nasz pakiet 3-stronnych paneli szklanych jest idealny do tego zadania. Bezramowa konstrukcja jest wyposażona w 8-milimetrowe szkło, które spełnia wszystkie brytyjskie normy bezpieczeństwa i zapewnia ochronę z trzech stron.

Jeśli chcesz trochę przesadzić, dlaczego nie zafundować sobie luksusowego, kompletnego zestawu spa Mode? Zawierający głowicę prysznicową z łatwymi do czyszczenia dyszami oraz zestaw szyn ślizgowych do bardziej skoncentrowanego oczyszczania, możesz się po prostu zrelaksować, podczas gdy termostatyczny zawór podtynkowy z urządzeniem zapobiegającym oparzeniom perfekcyjnie miesza wodę. Oczywiście, największą przyjemnością jest korzystanie z 6 regulowanych dysz do ciała.


5. Do narożnika głównej łazienki, jako uzupełnienie tradycyjnego zestawu łazienkowego.

Polecane produkty: Mode Ellis premium 8 mm easy clean offset kwadrantowa kabina prysznicowa & The Bath Co. Winchester termostatyczny zawór prysznicowy z deszczownicą sufitową i zestawem szyn ślizgowych

Subtelne, klasyczne cechy sprawiają, że zestaw prysznicowy Winchester z szyną ślizgową jest doskonałym uzupełnieniem aranżacji w stylu vintage. Głowica deszczowa z ramieniem sufitowym to ukłon w stronę minionej epoki, a zestaw z szyną ślizgową jest wyposażony w słuchawkę telefoniczną. Potrójny zawór posiada klasyczne akcenty, takie jak ceramiczne uchwyty i krzyżowy mechanizm regulacji temperatury.

Kabina Mode Ellis z przesuniętym kwadratem to najlepsze rozwiązanie z obu światów, jeśli nie masz miejsca na kabinę prostokątną, ale chcesz mieć więcej przestrzeni niż oferuje zwykła kabina kwadrantowa. Elegancka i stylowa obudowa jest wyposażona w bezpieczne szkło o grubości 8 mm zgodne z normami brytyjskimi oraz powłokę easy clean, która pomaga ograniczyć osadzanie się brudu i kamienia.


6. W rogu łazienki lub toalety, ale nie chcesz wydawać zbyt wiele?

Polecane produkty: Orchard Derwent, system pionowy z okrągłą głowicą i 6 mm kabiną prysznicową z drzwiami przesuwnymi.

Kabina prysznicowa z drzwiami przesuwnymi 6 mm, już od 139 zł*, wyposażona jest w wysokiej jakości drzwi przesuwne, wysokiej jakości uszczelki do drzwi prysznicowych, ramę z anodowanego aluminium odpornego na rdzę oraz możliwość regulacji wysokości ścian.

A skoro już o tym mowa, dlaczego nie zmienić zwykłego prysznica w coś niezwykłego? Za jedyne 99,99 zł* system pionowy z okrągłą głowicą Orchard Derwent posiada elegancki uchwyt i okrągłą głowicę z łatwymi do czyszczenia gumowymi dyszami. W zestawie znajduje się również szyna pionowa i termostatyczny zawór natynkowy. Przełączanie między tymi dwoma wyjściami zapewnia różne doznania.

Oba elementy, plus brodzik Simplite (54,99 zł), kosztują łącznie już od 294 zł*!


Znajdź idealną kombinację prysznica i kabiny

Dzięki niesamowitym prysznicom i kabinom prysznicowym w wyprzedażowych cenach, teraz jest idealny czas na znalezienie idealnej kombinacji prysznica i kabiny prysznicowej oraz odświeżenie swojej łazienki. Sprawdź nasze najnowsze oferty prysznicowe.

*Wszystkie ceny są aktualne w momencie publikacji.

Top