• 15 kwietnia 2024

Oto kilka inspiracji projektowych z Instagram, które najlepiej obrazują kreatywność i wszechstronność tego stylu.

Płytki lustrzane Hexagon

Sześciokąty są uhonorowanym przez lata popularnym kształtem płytek, a w połączeniu z płytką lustrzaną, wszystkie sześć seksownych stron stanowi silne i piękne stwierdzenie.

Z płytek tak wyjątkowe, można utworzyć pełną funkcję ściany dla wszystkich dramatów, użyć płytki w małej przestrzeni, aby zwrócić uwagę, a może wybrać zataczany / nie wykończone wygląd tego przykładu, gdzie płytki tworzą organiczny kształt na ścianie, zamiast zatrzymać się na złączach ściennych. Uwielbiamy, jak niektóre płytki wyskakują, w zależności od tego, jak odbierają światło w pomieszczeniu lub co odbijają.

Płytki lustrzane Wet-Look Herringbone

Inna płytka lustrzana posiada ścianę, ale o zupełnie innym wyglądzie.

Płytki jodełkowe na tym zdjęciu wyglądają już tak, jakby kaskadowo spływały po ścianie, a to jest wzmocnione przez "mokry wygląd" płytki lustrzanej. Połączenie tych dwóch elementów tworzy ścianę z oszałamiającym efektem wodospadu; i nawet jeśli nie słychać strużki wody, wytwarza ona równie kojący wizualny nastrój.

Glamourus Metallic Mirror Tiles

Oh, lustro, lustro, na CZEŁEJ ścianie - na pewno ten projekt jest najuczciwszy z nich wszystkich!

W tym przykładzie metaliczny efekt nakłada się na płytkę lustrzaną, nadając jej zadymioną, błyszczącą powierzchnię. W przeciwieństwie do innych przypadków dymu i luster, ta ceramiczna płytka jest prawdziwa, a rezultat nie może być bardziej efektowny.

Płytki lustrzane 3D z oksydowanym metalowym spojrzeniem

Z tą płytką lustrzaną stosuje się również metalową nakładkę, ale z zupełnie innym zamiarem.

W tym przykładzie kafel ma wygląd trójwymiarowy i jest bardziej oksydowany na metal. Zamiast olśniewającego metalicznego stylu, otrzymujemy bardzo miejski klimat, który przypomina centrum dużego miasta.

Lustro i mozaika płytek Marble-Look

Ta mozaika w kształcie lustra i marmuru pokazuje jak uniwersalna może być płytka lustrzana. Te krzywe płytki lustrzane dodają łazience odpowiedniego blasku, bez śmiałości pełnego lustrzanego efektu.

Top