• 15 lipca 2024

Zapoznajmy się z najlepszymi trendami w branży armatury i pryszniców wiodącej marki Methven - innowacyjnej lub wyrafinowanej, wyrazistej lub stonowanej.

Black is Back

Czarny wraca i będzie obowiązkowym elementem wyposażenia łazienek i kuchni. Pracując dobrze z różnymi odcieniami i kolorami, czerń może być połączona z żywymi kolorami, aby dokonać odważnego stwierdzenia. Matowe powierzchnie stają się coraz większe, co oznacza, że nowoczesny i wyrafinowany mikser umywalkowy Methven Aio może doskonale współgrać z nowoczesnym uzupełnieniem każdego stylu.

Zmiana kształtów

Podczas gdy ostre, geometryczne formy rządziły przestrzeniami wewnętrznymi w ciągu ostatnich kilku lat, trendy w projektowaniu przesuwają się obecnie w kierunku miękkich krzywizn i zaokrąglonych krawędzi. Trend ten wzbudza poczucie komfortu i obejmuje również poczucie akceptacji.

Podążając za tą ideą eleganckich, zaokrąglonych kształtów i zacierając linie między twardymi i okrągłymi krawędziami, minimalistyczny mikser zlewozmywakowy Gooseneck firmy Methven posiada przecinające się cylindry połączone ze ścisłą geometrią, które uwydatnią każde pomieszczenie swoimi wdzięcznymi formami.

Dla tych, którzy nie chcą całkowicie porzucić tego geometrycznego trendu, mikser umywalkowy Methven Waipori przybiera tradycyjne kształty i subtelnie zwęża je do nowoczesnej łazienki.

Świadome wybory

Ludzie stają się bardziej świadomi ekologicznie niż kiedykolwiek, co wpływa na ich decyzje w zakresie projektowania domów. Czynniki wpływające na te wybory zaczynają się już w momencie produkcji, a wiele osób szuka produktów, które zostały wykonane przy użyciu mniejszej ilości substancji chemicznych. Kolekcja Methven Tūroa jest wykonana z 304 maszynowej stali nierdzewnej o niskiej zawartości ołowiu, co pozwala zachować jakość wody i trwałość produktu, a wykończenie zapewnia teksturę, która tworzy stylowy i ręcznie wykonany wygląd.

Doskonałe pary

W przypadku umywalki wolnostojącej wymagany jest zestaw naścienny lub płyta grzewcza (pokładowa) z baterią podnoszoną. Zestaw naścienny może być świetnym sposobem na utrzymanie czystości blatu ławki i pozostawienie miejsca na inne przedmioty.

Weź pod uwagę długość wylewki wybranej armatury w odniesieniu do samej umywalki. Jeśli wylewka jest zbyt długa lub zbyt krótka, może to spowodować rozpryskiwanie się wody ze zbiornika. Najlepiej byłoby, gdyby woda była kierowana do odpływu. Uzyskanie takiego połączenia długości odpływu i wylewki umywalki może być kłopotliwe, dlatego poszukaj armatury i wylewek, które mają regulowane napowietrzacze strumienia. Umożliwiają one dodatkową kontrolę kierunku przepływu wody, aby zmniejszyć ryzyko rozprysków.

Jeśli wybierasz płytę grzewczą lub armaturę umywalkową montowaną na pokładzie, upewnij się, że mocowanie pod spodem jest solidne. Należy zwrócić uwagę na montaż "dwusuwakowy" w odróżnieniu od montażu "jednusuwakowego". Pojedyncze trzpienie można łatwo poluzować po użyciu. Pomyśl o wielkości umywalki i armatury. Jeśli to możliwe, powinny być one dobrane razem, aby można je było dopasować proporcjonalnie.

Dotknij najpierw wyglądu

Bateria umywalkowa jest zazwyczaj podstawą kolekcji naczyń kranowych. Kiedy już będziesz zadowolony z tego wyboru, wybierz zestaw prysznicowy, pierścienie do ręczników, mydelniczki i inne akcesoria z tej samej oferty, aby dopełnić swoją łazienkę i stworzyć spójny wygląd.

Planując modernizację armatury, zbieraj razem opcje, poświęcaj swój czas i rób swoje badania. Stwórz tablicę nastrojów lub album z pomysłami projektowymi i produktami. Tam, gdzie to możliwe, znajdź wybrane produkty na wystawie, aby poczuć ich jakość i poczuć, jak wyglądają w rzeczywistości.

Produkty Methven są dostępne w Bunnings Warehouse, Reece oraz w sklepach i salonach wystawowych w całym kraju.

Top