• 15 kwietnia 2024

Ombra di Caravaggio to ekskluzywny nowy marmur Margraf o jaskrawoczerwonych, orzechowych i różowo-beżowych odcieniach, które wyróżniają się na głębokim, ciemnobrązowym tle i tworzą nieskończoną ilość świeżych kształtów i form.

Ten ekskluzywny nowy dodatek może nadać posadzkom i ścianom wyjątkowo wyrafinowanego i urzekającego wyglądu w każdym otoczeniu i jest dostępny w wykończeniach polerowanych, szlifowanych i szczotkowanych. Szczelinowany marmur nadaje się do stosowania na podłogach i ścianach wewnętrznych. Szczególnie widoczne są jego żyłki, dzięki czemu idealnie nadaje się do aranżacji w stylu książkowym z dużymi płytami. Marmur Ombra di Caravaggio jest dostępny w płytach z kamienia naturalnego, bloków marmurowych.

Historia Margrafa (dawniej Industria Marmi Vicentini) rozpoczęła się w Chiampo (prowincja Vicenza) w 1906 roku. Od samego początku firma poświęcała się dokładnym pracom badawczym i rozwojowi nowych technologii, ściśle współpracując z renomowanymi międzynarodowymi architektami. Dziś, po ponad stu latach, Margraf jest wiodącym, światowym udziałowcem w tej dziedzinie. Wśród wielu innych plusów, Margraf zawdzięcza swoją światową reputację umiejętnemu wydobywaniu marmuru i umiejętności przekształcania go w gotowe, polerowane płyty lub malutkie płytki oraz dostarczaniu ogromnej ilości cennych materiałów i doskonałych produktów dla budownictwa i architektury (od okładzin ścian wewnętrznych i zewnętrznych, przez elementy wyposażenia wnętrz, po dekoracje łazienek i kuchni).

Top