• 15 kwietnia 2024

Dodajesz nowe grzejniki do swojego domu? Sprawy mają się ku górze! Aby pomóc podsycić wyobraźnię, przedstawiamy 6 najlepszych pionowych grzejników do domów w Wielkiej Brytanii.

Do niedawna grzejniki były uważane za najbardziej funkcjonalne z przedmiotów, bez zwracania uwagi na to, jak mogą uzupełnić resztę wnętrza.

Na szczęście w dzisiejszych czasach grzejniki są dostępne w wielu kształtach, rozmiarach, kolorach i wzorach, dzięki czemu można znaleźć wygląd pasujący do wystroju.

Ponieważ średnia wielkość domów w Wielkiej Brytanii jest coraz mniejsza, co oznacza, że trudno jest znaleźć miejsce na ściany, być może będziesz musiał pomyśleć kreatywnie o swoim ogrzewaniu. W wielu przypadkach jedynym sposobem jest zastosowanie pionowego grzejnika. Tak więc, aby pomóc napędzić wyobraźnię, oto 6 najlepszych pionowych grzejników dla domów w Wielkiej Brytanii.


1. The Heating Co. Santa Fe pionowy grzejnik kolumnowy

Ten niezwykle wszechstronny pionowy grzejnik doskonale odnajduje się zarówno w tradycyjnych, jak i współczesnych wnętrzach. Dostępny w różnych kolorach, w tym białym i kamienno-szarym, klasyczny wzór kolumny jest ponadczasowy.

Wykonany z wytrzymałej stali miękkiej, grzejnik ten jest dostępny w wersji jedno-, dwu- i trzykolumnowej, w zależności od potrzebnej mocy obliczeniowej BTU. Jeden z najlepszych grzejników kolumnowych w naszym magazynie, Santa Fe jest dostarczany w komplecie z wysokiej jakości wykończeniem malowanym proszkowo.


2. The Heating Co. Grzejnik Cruz

Nowoczesny styl drabinkowy, zapewniający dużo miejsca na wieszanie ręczników, to jeden z najbardziej stylowych grzejników pionowych - idealny do brytyjskich łazienek i kuchni.

Dostępny w ręcznie polerowanym chromie lub bieli oraz w różnych rozmiarach, aby pasował do dużych i małych pomieszczeń, grzejnik Cruz firmy The Heating Co. jest również objęty 5-letnią gwarancją.


3. The Heating Co. Salvador grzejnik pionowy

Jeden z najbardziej popularnych grzejników pionowych wśród naszych brytyjskich klientów, Salvador firmy The Heating Co. od wielu lat cieszy się niesłabnącym powodzeniem. Dzięki nowoczesnej konstrukcji rurowej jest dostępny w modnym kolorze antracytowym lub białym.

Dzięki wielu dostępnym opcjom rozmiarowym, będzie wyglądał świetnie, gdy zostanie dodany do współczesnych wnętrz w każdym miejscu w domu. Aby zapewnić sobie spokój ducha, z pewnością ucieszy Cię wiadomość, że podobnie jak wszystkie nasze grzejniki pionowe, jest on testowany zgodnie ze wszystkimi przepisami obowiązującymi w Wielkiej Brytanii, w tym z normą brytyjską EN 442.


4. Designerski grzejnik pionowy Terma Hex

Szukasz pionowych grzejników, które są nieco bardziej designerskie w swoim wyglądzie? Nie szukaj dalej niż Hex od Termy. Dzięki dziwacznej, sześciokątnej ramie i możliwości wyboru wykończenia w kolorze jasnej miedzi lub delikatnej czerni, grzejnik ten sprawia wrażenie bardziej instalacji artystycznej niż grzewczej!

Terma to wiodący na świecie projektant i producent grzejników, znany z imponujących, wysokiej jakości projektów, które naprawdę wyróżniają się z tłumu.

Z wyborem rozmiarów, ten oszałamiający pionowy grzejnik może być brakującym elementem do Twojej wewnętrznej układanki!


5. Designerski pionowy grzejnik stalowy Reina Albi

Z wbudowanym lustrem i możliwością dodania wieszaka na ręczniki (do nabycia osobno), ten elegancki i smukły pionowy grzejnik jest designerską opcją dla nowoczesnych domów w Wielkiej Brytanii.

Jako wiodący brytyjski projektant nowoczesnych grzejników pionowych, Reina oferuje szeroką gamę rozmiarów i stylów, aby dopasować się do każdego budżetu i każdego gustu. Ten konkretny model posiada wysokiej jakości białe wykończenie malowane proszkowo i jest również dostępny w kolorze antracytowym, w komplecie z regulowanymi mocowaniami ściennymi dla łatwej instalacji.


6. Designerski stalowy wieszak na ręczniki Reina Fondi

Więcej niesamowitego stylu od Reiny, stalowy pionowy grzejnik Fondi jest idealnym połączeniem stylu i praktyczności. W komplecie z miejscem na wieszanie ręczników, jest idealny do łazienek, ensuites lub kuchni.

Grzejnik dostępny jest w szerokiej gamie rozmiarów, co pozwala zaspokoić potrzeby grzewcze, a także w kolorze białym lub modnym antracytowym szarym. Przy wszystkich tych pięknych pionowych grzejnikach nie zapomnij wybrać idealnych zaworów grzejnikowych, aby uzupełnić swoją instalację.


Kup jeden z najszerszych asortymentów grzejników pionowych w Wielkiej Brytanii

Odkryj szeroki zakres ogrzewania do łazienek, sypialni, kuchni, pomieszczeń mieszkalnych i nie tylko w Victoria Plum. Posiadamy jeden z najszerszych zakresów grzejników pionowych w Wielkiej Brytanii, wraz z poziomymi i podłogowymi. Wraz z naszą gamą podgrzewanych wieszaków na ręczniki i ogrzewaniem podłogowym, na pewno znajdziesz idealne projekty dla naprawdę gorących wnętrz!


Dalsze porady dotyczące grzejników

Jeśli potrzebujesz dalszych porad dotyczących wyboru odpowiedniego grzejnika do swojego domu, nasz przewodnik zakupu grzejników zawiera wiele informacji od ekspertów, które pomogą Ci podjąć świadomą decyzję.

Top