• 21 czerwca 2021

5 sposobów, aby utrzymać remont łazienki w ramach budżetu

Wszyscy marzymy o luksusowych łazienkach wypełniających strony magazynów projektowych i zdobiących nasze ekrany w programach remontowych, takich jak "The Block", ale niewielu z nas ma środki, aby pozwolić sobie na takie bogactwo.

Większość naszych klientów chce utrzymać ich remont łazienki w ramach budżetu - i napięte budżety na to. To jest dobre dla nas, ponieważ jesteśmy dumni z stylowych łazienek w budżecie!

Oto nasze 5 ulubionych sposobów, aby utrzymać remont łazienki w ramach budżetu

Płytki

Płytki mogą wahać się w cenie od 20,00 dolarów za metr kwadratowy do ponad 500,00 dolarów za metr kwadratowy (australijski). I choć produkty takie jak kamień naturalny, takie jak marmur i wapień może wyglądać świetnie, cena można oczekiwać, aby zapłacić może również wysadzić swój budżet w jednym strzale. Ale, istnieje wiele produktów, które wyglądają jak prawdziwe rzeczy dla znacznie bardziej przystępnych przedziałów cenowych. Musisz zadać sobie pytanie, czy chcesz najlepsze, lub produkt, który funkcjonalnie jest tak dobry, jak estetycznie jak dobry, ale znacznie tańsze. I w końcu, kto tak naprawdę wie, czy twoje płytki są włoskim marmurem czy australijskim odpowiednikiem?

Innym sposobem na obniżenie kosztów kafelkowania, jest zmniejszenie ilości płytek. Płytki ścienne, choć wyglądają bajecznie od podłogi do sufitu, mogą być ograniczone do wnęki prysznicowej, jeśli budżet jest naprawdę napięty, lub w połowie ściany, która, jeśli wybierzesz odpowiednią płytkę, może nadal wyglądać niesamowicie. Kafelki na połowie ściany mogą wyglądać efektywnie z odpowiednim kontrastem.

Tapware

Przybory do kranu to jedna z tych stale zmieniających się armatur, w zależności od trendów panujących w danym czasie. W tej chwili, czarny tapware i również rose-gold tapware są gorące - ale, to również przychodzi w cenie. Jeśli nie chcesz ponosić takich kosztów, nie ma nic złego w pozostaniu przy chromie. Chromowane naczynia są klasyczne i ponadczasowe, a za dziesięć lat będą wyglądać tak samo dobrze, jak dziś.

Innym sposobem na ograniczenie ilości armatury kranowej jest zaopatrywanie się u dostawców hurtowych, takich jak Bunnings Warehouse lub hurtowych dostawców łazienkowych (z których często korzystamy). Nie tylko mają one wysokiej jakości produkty równe tym, które można znaleźć w specjalistycznych sklepach łazienkowych, ale także mają szeroki asortyment.

Zastanów się również, na jaki styl kranów możesz sobie pozwolić. Baterie mieszające często są bardziej opłacalne niż oddzielne zestawy baterii.

Wanny z półki

Z dobrym projektem łazienki, większość łazienek może pozwolić sobie na wannę z półki. Wanny są teraz dostępne w wielu standardowych rozmiarach, aby pasowały do małych łazienek, aż do większych. Zakres dostępnych umywalek jest również ogromny. Możesz wybierać spośród szuflad (najbardziej popularnych) lub kombinacji szuflad i szafek - style są nieskończone. Głównym sposobem na utrzymanie kosztów w dół jest wybór białej próżności. Błyszczące białe szafki są łatwo dostępne i są bardziej opłacalne niż alternatywne rozwiązania, takie jak drewno. Jeśli twój budżet rozciąga się trochę dalej, za niewielką opłatą możesz uaktualnić blat ławki do blatu z kamienia lub drewna.

Miski Vanity

Ponownie, jest to obszar, w którym można rozwidlić się setki dolarów niepotrzebnie. On-trend miski, takie jak czarny lub terakota będzie wytrzeć sprawiedliwy kawałek budżetu, więc dlaczego nie trzymać się biały? Istnieje szeroki zakres kształtów i rozmiarów, od nowoczesnych owalnych i okrągłych misek, do bardziej tradycyjnych kwadratowych lub prostokątnych wygląd. Sprawdzanie dostawców luzem może zaoszczędzić Ci ton w tym obszarze. Innym sposobem na ograniczenie kosztów jest wybranie próżności z miskami już wbudowanymi w jednostkę. Jest to inny wygląd, ale nadal może wyglądać stylowo, gdy zespół z prawej tapware i płytek.

Wanna

Jednym z największych trendów, jakie obserwujemy, jest decydowanie się na usunięcie wanny z łazienki i postawienie na większy lub podwójny prysznic. Jeśli nie jest to dla Ciebie wykonalne, istnieją alternatywne rozwiązania. Prysznic nad wanną jest niedrogim i praktycznym rozwiązaniem dla mniejszych łazienek. Ponadto, remont łazienki nie zawsze musi oznaczać wymianę wanny. Jeśli kąpiel jest nadal w dobrym stanie, może chcesz zachować go i pracować w z remontu. To niesamowite, jak nowe krany i płytki mogą podnieść nawet najbardziej podstawowe kąpiele. Jeśli zdecydujesz się wymienić wannę, ponownie, należy pamiętać o masowych dostawców, którzy zaoszczędzą Ci setki w porównaniu do zaopatrywania się w specjalistycznych sklepach łazienkowych. Istniejący wbudowany wanna może być wniesiona do życia z niektórych wspaniałych płytek i tapware

Remont łazienki nie musi kosztować cię ziemię. Jeśli twój budżet pozwala na to, aby przejść wszystko - idź na to! Ale jeśli nie, mam nadzieję, że te pięć sugestii pomoże Ci stworzyć łazienkę marzeń, bez względu na to, co budżet jest.

Top