• 18 maja 2024

Zawsze klasyczny wygląd drewna - drewniana płytka ceramiczna o wyglądzie drewna ma w sobie wdzięk twardego drewna, plus wszystkie doskonałe zalety płytki ceramicznej.

Widzimy urzekające sceny z drewnopodobnych płytek, zwłaszcza Instagram, ponieważ świat zakochuje się w tym pięknym i funkcjonalnym wzornictwie płytek. Oto tylko kilka czarujących spojrzeń, które przykuły Twoją uwagę.

Drewniane Patio z kafelkami Wood-Look

Jeśli nie wiedziałeś, że możesz położyć kafelki na zewnątrz, to teraz wiesz.

Płytki ceramiczne są wodoodporne, a wiele opcji może wytrzymać cykle zamarzania i rozmarzania, które mogą uszkodzić inne materiały podłogowe. Ponadto, ognioodporna powierzchnia płytek nie blaknie ani nie wypacza się od słońca. Te właściwości sprawiają, że płytki ceramiczne są piękną i trwałą opcją do stosowania na zewnątrz w każdym klimacie.

Uwielbiamy drewniane płytki na tym luksusowym patio. Ten wzór łączy w sobie wzór tradycyjnie postrzegany z drewnem twardym i lekko wypłukanym kolorem drewna, tworząc patio, które zawsze wygląda idealnie Instagram. Nie ma potrzeby bejcowania ani zabezpieczania przed czynnikami atmosferycznymi - długoletnie piękno płytki ceramicznej wypiekane jest od razu.

Płytka Ombre Herringbone Wood-Look

Instaglam" tego projektu podłogi to zasługa kreatywnego projektanta i fachowego rzemiosła.

Po pierwsze, mamy popularny wzór jodełkowy, w którym dwa panele z płytek są połączone w kształcie litery V.

Po drugie, ta podłoga posiada odważny efekt ombre na przekątnej, łączący dwie płytki ceramiczne - o wyglądzie drewna i marmuru. (Płytki o wyglądzie marmuru są kolejnym trendem w 2019 roku, więc jeśli chcesz zobaczyć więcej wzorów płytek z tym wyglądem, bądź na bieżąco).

Ponieważ jest to podłoga z płytek ceramicznych, nie ma potrzeby martwić się o odpryski z umywalki lub wanny. Płytka ceramiczna jest wodoodporna i zawiera opcje, które są antypoślizgowe. Płytkę ceramiczną można łatwo czyścić samą wodą, dzięki czemu konserwacja łazienki jest łatwa i szybka.

Płytka drewniano-lakierowana Ściana

Płytka ceramiczna nie jest tylko na podłogi.

Ta charakterystyczna ściana jest wyjątkowa dzięki płytkom o wyglądzie drewna w różnych odcieniach "szarości" i designu paneli ledger. Oszałamiające instalacje, takie jak ta pokazują, że piękna płytka to sztuka i wszystko, czego potrzeba do stworzenia dekoru, który odzwierciedla indywidualny styl.

Co jest wspaniałego w płytkach do sypialni? Płytka ceramiczna jest niegościnna dla pleśni, pleśni i bakterii, a jej ognioodporna powierzchnia nie jest siedliskiem roztoczy kurzu. W przeciwieństwie do innych opcji podłóg, płytki ceramiczne są wykonane z materiałów występujących naturalnie. Możesz spać spokojnie na zdrowych powierzchniach płytek wiedząc, że substancje drażniące z powodu alergii nie przeszkodzą Ci w dobrym śnie.

Znajdź swój wygląd drewna

Płytka ceramiczna oferuje niesamowitą elastyczność w projektowaniu, z ogromną ilością wzorów płytek o wyglądzie drewna, kształtach, kolorach i wzorach montażu, aby spełnić dokładnie to, czego szukasz (lub o czym marzysz).

Top