• 18 maja 2024

Przygotuj się na zdmuchnięcie, ponieważ te projekty zawierają niesamowitą zabawę i wyjątkowy wygląd. Oto kilka stylów na Instagram, których po prostu nie możemy się pozbyć z głowy.

Płytka prysznicowa Black Hexagon

Wydajność i odrobina dramatyzmu nadają się do tego doskonale wyważonego i eleganckiego kumpelskiego prysznica.

Dachówka Hexagon jest coraz bardziej popularnym kształtem, który wciąż na nowo pojawia się w historii designu z uaktualnionymi zwrotami dla współczesnej atrakcyjności. To klasyczne czarno-białe połączenie kolorów dodaje luksusu minimalistycznemu prysznicowi curbless, przesuwającemu podłogę po ścianie i zawierającemu podświetlaną półkę prysznicową o pełnej szerokości, aby wyglądać po prostu olśniewająco.

Kafelki skośne Marble-Look

Z płytkami jako jedyną ozdobą, ta łazienka jest ucztą dla oczu.

Rzędy płytek w romboidalnym kształcie pochylają się na przemian w różnych kierunkach, tworząc urzekającą trójwymiarową iluzję. Projekt obejmuje nie jeden, ale cztery różne kolory płytek o wyglądzie marmuru (czarny, biały, szary i róż).

Wygląd ten eksploduje tu na dużą skalę, a także zachwyca w mniejszych pomieszczeniach, takich jak kuchnia czy łazienka.

Białe diamentowe płytki

Te diamentowe płytki są tak przykuwające uwagę, jak można by się spodziewać każdego diamentu.

Łączą się one w trójwymiarowe kostki, tworząc efekt trójwymiarowych kostek. Chociaż projekt wykorzystuje tylko jeden kolor i kształt płytki, rezultat jest równie skuteczny jak skomplikowana mozaika - jeśli nie więcej.

Kliknij na następne zdjęcie, aby zobaczyć, jak działa diament i kostki, aby uzyskać efekt backsplash oprócz podłogi.

Płytka o wzorze gwiaździstym i prostokątnym

Płytki te na pierwszy rzut oka mogą wyglądać na różne kształty, ale w rzeczywistości są to kwadratowe płytki, które tworzą wzorzyste kształty w zależności od instalacji. Pokazane tutaj płytki tworzą prostokąty i czteroramienne gwiazdy z zaokrąglonymi kątami.

Uwielbiamy proste, ale odważne kształty tego wzoru, zharmonizowane z matowym wykończeniem w postaci miękkiej bieli i stonowanej zieleni.

Płytki terrazzo wyglądające z geometrycznym wzorem

Wiele się dzieje w tym projekcie - kształt, kolor, układ i wizualna faktura - ale różne elementy są ujednolicone przez kolorystykę i powtarzalne kształty, aby stworzyć efektowną ścianę cech.

Te białe, szare i niebieskie płytki są prostymi kwadratami o unikalnych geometrycznych wzorach i zgrabnym wyglądzie, który tworzy jedyne w swoim rodzaju dzieło sztuki.

Ta ceramiczna płytka jest dostępna w różnych opcjach kolorystycznych; kliknij, aby zobaczyć, jak to wygląda, gdy używany jest pomarańczowy zamiast niebieskiego.

Kształty geometryczne i wzory do odtwarzania Combo

Tutaj mamy inspirację #WhyTileStyle - projekt, który łączy w sobie zarówno geometryczne kształty (sześciokąty) jak i grę wzorów.

Powszechnie stosowane pastelowe kolory sprawiają, że wzór na płytkach nie jest przytłaczający, a wzory inspirowane Art Deco dodają mu kapryśnego uroku. Mistrzowsko zaplanowana instalacja wykorzystuje pocieszające uczucie pozornie przypadkowej aranżacji, wizję powitalną dla każdego gościa tej kawiarni.

Top