• 21 czerwca 2021

Nowa technologia TOTO Recline Comfort została zaprezentowana podczas tegorocznych targów ISH i zastosowana w nowej, pływającej wannie firmy.

Wanna jest absolutnie niezbędnym elementem japońskich łazienek. Zgodnie z jedną z tradycji, ludzie absorbują energię natury biorąc gorącą kąpiel - szczególnie w onsen, jednym z wielu gorących źródeł znajdujących się w całej Japonii. TOTO celebruje tę ideę nabierania energii i regeneracji w onsenie, prezentując nowy Recline Comfort - nową technologię opartą na szeroko zakrojonych badaniach ergonomicznych, która pozwala na maksymalne odprężenie.

Kąpiel w nowej wannie Floating Bathtub to obietnica czystego relaksu. Dostępne są one w wersji okrągłej i kanciastej, a obie wyposażone są w nową technologię Recline Comfort firmy TOTO. Wewnętrzny kształt wanny sprawia, że ciało kąpiącego się układa się w idealnej pozycji sprzyjającej relaksowi. Ergonomicznie ukształtowany zagłówek pozwala na pełne rozluźnienie ramion i głowy. Ciało odchyla się jak w wygodnym uścisku, zachowując naturalną krzywiznę S kręgosłupa od karku do kręgów lędźwiowych - dla głębokiego relaksu i wszechogarniającego uczucia spokoju i lekkości.

W ramach badań ergonomicznych, które stały się podstawą Recline Comfort, zaprojektowano również podnóżek. Może on również służyć jako siedzisko dla dziecka - dzięki temu dwie osoby, najlepiej dorosła i dziecko, mogą wygodnie korzystać z kąpieli razem. Każdy model jest wyposażony w dwa uchwyty, które zapewniają wygodne oparcie dla rąk podczas kąpieli i pomagają wstać po jej zakończeniu.

Jak się czujemy? W jaki sposób doświadczamy z nimi naszego codziennego życia? Takimi elementarnymi pytaniami kieruje się firma TOTO podczas tworzenia nowych innowacji do łazienki. Nowe wanny zamieniają czas spędzony w łazience w odmładzający rytuał wellness.

Top