• 21 czerwca 2021

Ogrzewanie podłogowe to luksus, na który Twoi klienci mogą sobie pozwolić. Jest dostępne w trzech opcjach - pod płytkami, w jastrychu i w macie grzewczej. Podczas projektowania nowego domu lub łazienki, Twoi klienci pokochają luksus, jakim jest włączenie ogrzewania podłogowego do ich projektu.

Ogrzewanie podpłytkowe Hotwire nadaje się do pojedynczego pokoju, otwartej przestrzeni mieszkalnej lub może być zainstalowane w całym domu. Ogrzewanie podłogowe jest idealne dla naszego australijskiego klimatu i stanowi doskonałe antidotum na chłodniejsze poranki i wieczory. Element o grubości 4 mm jest umieszczany bezpośrednio na podłożu, a wybrana podłoga jest po prostu układana na wierzchu. W pełni programowalny termostat z ekranem dotykowym może być używany do programowania ogrzewania podłogowego, aby włączyć (i wyłączyć), gdy jest to wymagane, aby dopasować się do potrzeb użytkowników.

Ogrzewanie podłogowe nadaje się do renowacji, ponieważ w celu ułatwienia instalacji należy wymienić tylko powierzchnię podłogi. System nadaje się do pomieszczeń o powierzchni od 1 metra kwadratowego do dużych powierzchni mieszkalnych.

Ogrzewanie podłogowe Hotwire przeznaczone jest do montażu w jastrychu cementowo-piaskowym nad powierzchnią podłogi lub w przypadku planowania polerowanej podłogi betonowej. Element umieszcza się na głębokości około 30 mm w jastrychu i rozprowadza równomierne ciepło po całym pomieszczeniu.

Ogrzewanie jastrychowe może trwać dłużej niż ogrzewanie podpłytkowe, ale może lepiej odpowiadać warunkom instalacji.

Mata grzejna Hotwire oferuje wszystkie zalety ogrzewania podpłytkowego z dodatkową zaletą, jaką jest to, że jest już przymocowana do siatki. To sprawia, że instalacja jest niezwykle łatwa, ponieważ jest po prostu rozwijana po podłodze.

Każdy system ogrzewania podłogowego Hotwire wyposażony jest w pełni programowalny termostat z ekranem dotykowym, który umożliwia zaprogramowanie podłogi w zależności od stylu życia i potrzeb użytkowników w różnych porach roku.

Top