• 27 września 2020

Płytki ceramiczne to bardzo popularny materiał do aranżacji kuchni i łazienek. W XXI wieku ceramiczne płytki coraz śmielej wkraczają także do salonów i sypialni. Popularność płytek ceramicznych sprawiła, że w sklepach wciąż pojawiają się nowe propozycje producentów. Pierwsze płytki ceramiczne pojawiły się jeszcze przed naszą erą. W ich rozwój wiele wnieśli między innymi mieszkańcy słonecznej Hiszpanii. Hiszpańskie płytki dostępne są dzisiaj również w wielu renomowanych polskich sklepach z wyposażeniem łazienek. Jedną ze znanych marek hiszpańskich jest Vives. Zobaczmy, jakie są propozycje tego hiszpańskiego producenta.

Modne i piękne

Płytki z Hiszpanii charakteryzują się przede wszystkim bardzo wysoką jakością. Wyróżniają się także różnorodnością wzorów, barw i faktur. Wspomniana już hiszpańska firma Vives produkuje przepiękne płytki ceramiczne już od lat 50. XX wieku. W ofercie firmy są przepiękne płytki patchworkowe. Vives kolekcja Alameda to kolekcja płytek przeznaczonych na podłogi. Na całość kolekcji składa się sześć różnych linii wzorów. Trzy z nich są występują w pojedynczych wersjach kolorystycznych, a trzy dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych do wyboru. Płytki mają wymiary 20x20 cm. Są rektyfikowane, a to oznacza, że przerwy między poszczególnymi płytkami  mogą być naprawdę bardzo małe. Dzięki temu fuga będzie praktycznie niewidoczna, podłoga będzie więc sprawiała wrażenie jednolitej tafli. Płytki Vives wyróżniają się niezwykle wysoką jakością i bardzo precyzyjnym wykonaniem. Płytki z kolekcji Alameda zachwycają nas przede wszystkim swoimi przepięknymi kolorami. Powierzchnia płytek otrzymała matowe wykończenie. Płytki są mrozoodporne, można wykorzystać je również do aranżacji tarasów i balkonów. Płytki są bardzo wzorzyste, najlepiej więc prezentują się w otoczeniu jednolitych i gładkich powierzchni. Wprowadzają do każdego wnętrze ciepłą, przyjazną atmosferę. Przypominają o wakacjach spędzonych w gorącej Hiszpanii.

Gdzie można kupić płytki Vives?

Płytki od hiszpańskich producentów zdążyły podbić serca wielu Polaków. Szczególnie kobiety są zachwycone płytkami z Hiszpanii. Sprzedaż oryginalnych hiszpańskich płytek prowadzi obecnie wiele sprawdzonych sklepów internetowych. Znalezienie sprawdzonego sprzedawcy płytek hiszpańskich jest więc zadaniem bardzo prostym. Płytki hiszpańskie nie należą do najtańszych, jest to ich jedyna wada. Warto jednak dodać, że w tym przypadku cena jest jak najbardziej adekwatna do jakości.

Płytki ceramiczne cieszą się dużą popularnością. W sklepach do wyboru mamy mnóstwo różnych płytek, także tych od zagranicznych producentów. Bardzo dużym uznaniem cieszą się płytki hiszpańskie. Te, które zostały wyprodukowane przez firmę Vives zasługują naprawdę na nasze zainteresowanie.

Top