• 21 czerwca 2021

Najszybszym sposobem na umawianie się na randki w łazience jest podporządkowanie się aktualnym trendom. Podczas gdy czarne kranówki i drewniane furgonetki mogą być teraz w całej gamie, za pięć lat te rzeczy mogą bardzo dobrze wyglądać na przestarzałe.

Ale białe łazienki wyglądają sterylnie i nudno! Słyszę, jak mówisz. To prawda, mogą. Ale przy odpowiedniej stylizacji mogą też wyglądać elegancko, modnie i zachęcająco. Oto 5 porad dotyczących stylizacji łazienki, które sprawią, że Twoja łazienka będzie zawsze wyglądać modnie.

.

Greenery

Nie ma nic bardziej zachęcającego niż ta świeża zieleń w twojej łazience. I choć nie zalecamy wychodzenia na górę z pionowym ogrodem, roślina doniczkowa lub dwie we właściwych miejscach dodadzą odpowiednią ilość zieleni. Upewnij się tylko, że wybrałeś odpowiedni rodzaj rośliny dla danej lokalizacji.

 

Ręczniki

Najprostszym sposobem na dodanie modnego koloru do Twojej łazienki jest użycie ręczników. Wybierz prosty, jednokolorowy motyw, zmieszaj i dopasuj do siebie kontrastujące kolory lub wybierz kilka stylowych, wielobarwnych opcji w pastelach i jaskrawych kolorach, które pasują do Twojego stylu.

 

Dodaj trochę ciepła z Drewnem

Drewno jest zawsze świetną opcją w łazience, ale nie musi być w formie armatury, np. próżnej. Drewniany stołek, drewniany kociołek kąpielowy czy drewniana drabinka na ręczniki to świetny sposób na dodanie ciepła drewna do białej łazienki, bez uczynienia jej trwałą.

 

Akcesoria łazienkowe

Od świec po dozowniki mydła lista stylowych akcesoriów, które możesz dodać do swojej łazienki, jest nieskończona. Kluczem do zapamiętania jest to, że mniej znaczy więcej. Nie przesadzaj z czymś na każdej wolnej przestrzeni na ławce, tylko z niezbędnymi akcesoriami, a dodasz do swojej łazienki czynnik luksusu, który zachwyci każdego.

 

Feature Tiles

Biała łazienka może się wyróżniać dzięki zastosowaniu płytek ceramicznych. Niezależnie od tego, czy wybierzesz klasyczny wygląd drewna, czarno-biały czy też wzór jodełki w ponadczasowej szarości, możesz z łatwością wkomponować płytki podłogowe w element dekoracyjny na ścianach, czy też prostą, oszczędnie zastosowaną płytkę. Można je łatwo wkomponować w element wyposażenia ścian lub w prostą, oszczędnie zastosowaną płytkę podłogową. Można je również umieścić za wanną, wykorzystać jako element odpryskujący za umywalką lub po prostu dodać do niej akcent we wnęce prysznicowej. Wszystkie te elementy są doskonałym sposobem na dodanie tego koloru i syylu, bez przesadzania za burtę.

Top