• 14 kwietnia 2021

Coverings odbywa się w przyszłym tygodniu, co oznacza, że przed pokazem pozostaje nam tylko jeden trend do podkreślenia! I, obiecujemy, nie będziesz w stanie się temu oprzeć. Śmiało, sięgnij i POKOŃCZ trend w tym tygodniu: płytki teksturowane.

Ten styl płytek pobudzi Twoje zmysły jak żaden inny. Będziesz pod wrażeniem trwałości i wszechstronności płytki teksturowanej oraz różnorodności kształtów, kolorów i rozmiarów (jak zwykle w przypadku płytki ceramicznej); a następnie ta płytka przeniesie Twój styl w inny wymiar. Oto kilka przykładów, które znaleźliśmy na Instagram, aby to udowodnić.

Nie Twoja typowa biała płytka ścienna

Uwielbiasz prostotę czystych, białych ścian, ale chcesz to naciąć? Ta płytkowa ściana jest dla ciebie.

Te płytki mają lekko wyboistą fakturę, a także różne kąty i nachylenia, tworząc powierzchnię, po której będziesz musiał po prostu biegać palcami po schodach w górę i w dół.

Płytka Desert Terrain

Zainspirowany namibijskimi krajobrazami, możesz wnieść do swojego domu tekstury i bogate kolory pustynnego terenu. Płytka ta będzie olśniewająca jako ściana w salonie lub jako tło do prezentacji pamiątek i relikwii.

Całkowicie białe płytki Domino

Dachówka typu Domino udowadnia, że ściany mogą być zabawne i zabawne!

Wykorzystanie zarówno wklęsłych jak i wypukłych przestrzeni nadaje tej dachówce skomplikowany wzór, ponieważ całkowicie biały kolor gra odcienie szarości w cieniach, zachowując jednocześnie monochromatyczny wygląd.

Co sprawia, że te płytki są znacznie lepsze od prawdziwych domino? Dzięki łatwej pielęgnacji i wielu zaletom płytek ceramicznych, każdy wygrywa!

Linie w płytce Sand Marble-Look Tile

Dachówka ta wzywa do wyciągnięcia ręki i dotknięcia jej tak samo jak palców u nóg w piasku - a nawet ma wygląd naturalnych fałdek w piasku z rzucanej przez falę plaży.

Zastosowanie dużych płyt z minimalnymi liniami fug nadaje ścianie ciągły, nieprzerwany wygląd, a sporadyczne marmurowe żyłki wywołują refleksy w wodzie.

Płytka "Brain Tile

Nigdy nie myśleliśmy, że zobaczymy płytkę mózgową, ale kiedy już na nią wpadliśmy, nie mogliśmy się powstrzymać od podziwiania tego wyjątkowego stylu. Poza tym, po raz kolejny udowadnia, że możliwości w przypadku płytek ceramicznych są nieograniczone, a ta płytka jest mądrym - czy może powinniśmy powiedzieć, że mózgowym? - wyborem!

Dark and Moody Textured Tile

Idealna płytka na każde uczucie, a ta ściana ma ciemną i nastrojową powłokę.

Ta płytka jest również doskonałym przykładem na to, że tekstury nie muszą się powtarzać. Uwielbiamy, jak różne faktury stopniowo zmieniają się na całej powierzchni płytki, tworząc prawdziwie unikatowy materiał, dodatkowo wzmocniony przez kunszt instalatora poprzez układ i zestawienie płytek.

Top